Одесити і гості міста можуть скористатися послугою самовивезення і забрати замовлення у нас:
м Одеса, провулок Некрасова, 8
Час роботи:з 10.00 до 19.00. Субота вихідний.

Неділя з 12.00 до 17.00

Доставка новою поштою по всій Україні здійснюється в перебігу 4 робочих днів

Вартість доставки по Україні Новою Поштою:

при доставці товару післяплатою, всі витрати з доставки несе покупець згідно з тарифами перевізника.
при покупці понад 5000 грн, доставка – безкоштовна.

У разі повернення або обміну товару, пересилання посилки в обидві сторони оплачує покупець. Винятком є ​​лише випадки, якщо товар до вас потрапив з браком / дефектом або неправильної комплектацією замовлення, тоді вартість зворотної доставки оплачує Продавець.

 

На даний момент доступно три способи оплати за зроблені замовлення:

  • Оплата на наш банківський рахунок УкрСиббанку або Привату
    (Всі необхідні реквізити надаються клієнту після оформлення замовлення).
  • оплата на карту Приват банка
  • оплата готівкою при самовивозі
  • оплата Visa
  • оплата MasterCard

Якщо куплений вами товар з якихось причин вам не підійшов, ви можете гарантовано повернути або обміняти його із зазначенням причини протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.

Товар повинен бути упакований в оригінальну упаковку. Обов’язково додана копія товарного чека і опис претензії. Якщо не дотримані ці умови – наш інтернет – магазин залишає за собою право відмовити в обміні товару або повернення коштів.

При поверненні або обмін витрати на транспортування товару і можливі банківські комісії з переказу грошей лягають на клієнта. Винятком є ​​лише випадки, якщо товар до вас потрапив з браком / дефектом або неправильної комплектацією замовлення.

Повернення і обмін здійснюється згідно з чинним законодавством України.

Міжнародна доставка здійснюється компанією перевізником – УКРПОШТА.

Доставка товару оплачується покупцем, відповідно до тарифів перевізника. Вартість доставки залежить від обсягу і ваги посилки. Вартість доставки підсумовується з з вартістю замовлення покупця і після 100% оплати протягом 1 – 4 днів відправляється в пункт призначення.

Для розрахунку приблизної вартості доставки: https://calc.ukrposhta.ua/domestic-calculator

Термін доставки 10 – 20 робочих днів, в залежності залежить від країни отримувача.

Ми не несемо відповідальності за затримку доставки через свята і митних процедур. Податки та митні збори, які стягуються відповідно до законодавства країни-одержувача, є обов’язком клієнта.

Повернення і обмін:

Якщо куплений вами товар вам не підходить, ви можете його повернути або обміняти. Зв’яжіться з нами протягом 14 днів з моменту отримання товарів.

Товар повинен бути в оригінальному стані, без пошкоджень і з фірмовими етикетками і упакований в оригінальну упаковку. Якщо ці умови не виконуються, ми залишаємо за собою право відмовити в обміні товару або повернення грошових коштів. Винятком є ​​лише випадки, коли продукт, який ви отримали, має дефект тканини або неправильний замовлення.

Ми не несемо відповідальності за повернуті замовлення, втрачені при транспортуванні, тому ми рекомендуємо відправляти повернення рекомендованим листом, зберігати підтвердження публікації та надсилати нам номер для відстеження.

Після отримання повернення протягом 1-4 робочих днів, повернення або обмін буде проведений. У разі повернення або обміну, витрати з транспортування замовлення і можливі комісії банківського переказу несе клієнт.